Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin bütün cütlükləri
Futbol
17 Avqust 2018 - 11:45
Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin bütün cütlükləri məlum olub.
Supersport.Az xəbər verir ki, UEFA Çempionlar Liqasında çıxışını başa vuran Azərbaycan çempionu "Qarabağ" Avropa Liqasının qrup mərhələsinə vəsiqə uğrunda Moldova "Şerif"i ilə mübarizə aparacaq.
Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin oyunları avqustun 23-də və 30-da keçiriləcək.
Avropa Liqası
Pley-off mərhələsi
Çempionlar Yolu
Olimpiya (Sloveniya) - Spartak (Trnava, Slovakiya)
APOEL (Kipr) - Astana (Qazaxıstan)
Rusenborq (Norveç) - Şkendiya (Makedoniya)
Düdelanj (Lüksemburq) - ÇFR Kluj (Rumıniya)
Suduva (Litva) - Seltik (Şotlandiya)
Şerif (Moldova) - Qarabağ (Azərbaycan)
Malmö (İsveç) - Midtyulland (Danimarka)
Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Ludoqorets (Bolqarıstan)
Əsas yol
Siqma (Çexiya) - Sevilya (İspaniya)
Sarpsborq (Norveç) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
Gent (Belçika) - Bordo (Fransa)
Partizan (Serbiya) - Beşiktaş (Türkiyə)
Rapid (Avstriya) - Styaua (Rumıniya)
Apollon (Kipr) - Bazel (İsveçrə)
Reyncers (Şotlandiya) - Ufa (Rusiya)
Atalanta (İtaliya) - Kopenhagen (Danimarka)
Zenit (Rusiya) - Molde (Norveç)
Trençin (Slovakiya) - AEK (Larnaka, Kipr)
Genk (Belarus) - Brondbü (Danimarka)
Olimpiakos (Yunanıstan) - Bernli (İngiltərə)
Zarya (Ukrayna) - Leyptsiq (Almaniya)
Supersport.Az xəbər verir ki, UEFA Çempionlar Liqasında çıxışını başa vuran Azərbaycan çempionu "Qarabağ" Avropa Liqasının qrup mərhələsinə vəsiqə uğrunda Moldova "Şerif"i ilə mübarizə aparacaq.
Avropa Liqasında pley-off mərhələsinin oyunları avqustun 23-də və 30-da keçiriləcək.
Avropa Liqası
Pley-off mərhələsi
Çempionlar Yolu
Olimpiya (Sloveniya) - Spartak (Trnava, Slovakiya)
APOEL (Kipr) - Astana (Qazaxıstan)
Rusenborq (Norveç) - Şkendiya (Makedoniya)
Düdelanj (Lüksemburq) - ÇFR Kluj (Rumıniya)
Suduva (Litva) - Seltik (Şotlandiya)
Şerif (Moldova) - Qarabağ (Azərbaycan)
Malmö (İsveç) - Midtyulland (Danimarka)
Torpedo (Kutaisi, Gürcüstan) - Ludoqorets (Bolqarıstan)
Əsas yol
Siqma (Çexiya) - Sevilya (İspaniya)
Sarpsborq (Norveç) - Makkabi (Təl-Əviv, İsrail)
Gent (Belçika) - Bordo (Fransa)
Partizan (Serbiya) - Beşiktaş (Türkiyə)
Rapid (Avstriya) - Styaua (Rumıniya)
Apollon (Kipr) - Bazel (İsveçrə)
Reyncers (Şotlandiya) - Ufa (Rusiya)
Atalanta (İtaliya) - Kopenhagen (Danimarka)
Zenit (Rusiya) - Molde (Norveç)
Trençin (Slovakiya) - AEK (Larnaka, Kipr)
Genk (Belarus) - Brondbü (Danimarka)
Olimpiakos (Yunanıstan) - Bernli (İngiltərə)
Zarya (Ukrayna) - Leyptsiq (Almaniya)