Avropa Liqasında nəticələr: “Molde”nin ikinci məğlubiyyəti
Futbol
27 Noyabr 2020 - 08:14
UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçirilib.
Supersport.Az xəbər verir ki, turnirdəki yeganə təmsilçimiz "Qarabağ" Türkiyədə "Sivasspor"a 2:3 hesabı ilə uduzub.
İ qrupunun digər matçında İspaniyanın "Vilyarreal" və İsrailin "Makkabi"(Təl-Əviv) komandaları qarşılaşıb və bərabərə qalıb - 1:1.
Avropa Liqası, 4-cü tur
A qrupu
21:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Yanq Boyz” (İsveçrə) - 0:1
00:00. ÇFR (Rumıniya) - “Roma” (İtaliya) - 0:2
B qrupu
21:55. “Molde” (Norveç) - “Arsenal” (İngiltərə) - 0:3
00:00. “Dandolk” (İrlandiya) - “Rapid” (Vyana, Avstriya) - 1:3
C qrupu
00:00. “Nitsa” (Fransa) - “Slaviya” (Praqa, Çexiya) - 1:3
00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 4:1
D qrupu
00:00. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Benfika” (Portuqaliya) - 2:2
00:00. “Standard” (Belçika) - “Lex” (Polşa) - 2:1
E qrupu
00:00. PSV (Niderland) - PAOK (Yunanıstan) - 3:2
00:00. “Qranada” (İspaniya) - “Omoniya” (Kipr) - 2:1
F qrupu
00:00. AZ (Niderland) - “Real Sosyedad” (İspaniya) - 0:0
00:00. “Napoli” (İtaliya) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 2:0
G qrupu
21:55. “Braqa” (Portuqaliya) - “Lester” (İngiltərə) - 3:3
21:55. AEK (Yunanıstan) - “Zarya” (Ukrayna) - 0:3
H qrupu
21:55. “Sparta” (Praqa, Çexiya) - “Seltik” (Şotlandiya) - 4:1
21:55. “Lill” (Fransa) - “Milan” (İtaliya) - 1:1
I qrupu
21:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) - “Sivasspor” (Türkiyə) - 2:3
21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Vilyarreal” (İspaniya) - 1:1
J qrupu
21:55. LASK (Avstriya) - “Antverpen” (Belçika) - 0:2
00:00. “Tottenhem” (İngiltərə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - 4:0
K qrupu
21:55. “Volfsberq" (Avstriya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - 0:3
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) - “Feyenoord” (Niderland) - 0:0
L qrupu
21:55. “Gent” (Belçika) - “Srvena Zvezda” (Serbiya) - 0:2
21:55. “Slovan” (Liberec, Çexiya) - “Hoffenhaym” (Almaniya) - 0:2
Supersport.Az xəbər verir ki, turnirdəki yeganə təmsilçimiz "Qarabağ" Türkiyədə "Sivasspor"a 2:3 hesabı ilə uduzub.
İ qrupunun digər matçında İspaniyanın "Vilyarreal" və İsrailin "Makkabi"(Təl-Əviv) komandaları qarşılaşıb və bərabərə qalıb - 1:1.
Avropa Liqası, 4-cü tur
A qrupu
21:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Yanq Boyz” (İsveçrə) - 0:1
00:00. ÇFR (Rumıniya) - “Roma” (İtaliya) - 0:2
1. | Roma | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:1 | 10 |
2. | Yanq Boyz | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
3. | ÇFR | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
4. | MOİK | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:6 | 1 |
B qrupu
21:55. “Molde” (Norveç) - “Arsenal” (İngiltərə) - 0:3
00:00. “Dandolk” (İrlandiya) - “Rapid” (Vyana, Avstriya) - 1:3
1. | Arsenal | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2. | Molde | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:8 | 6 |
3. | Rapid | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
4. | Dandolk | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:12 | 0 |
C qrupu
00:00. “Nitsa” (Fransa) - “Slaviya” (Praqa, Çexiya) - 1:3
00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Hapoel” (Beer-Şeva, İsrail) - 4:1
1. | Slaviya | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 | |
2. | Bayer Leverkuzen | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 | |
3. | Nitsa | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | 3 | |
4. | Hapoel | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
D qrupu
00:00. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Benfika” (Portuqaliya) - 2:2
00:00. “Standard” (Belçika) - “Lex” (Polşa) - 2:1
1. | Reyncers | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 8 |
2. | Benfika | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:7 | 8 |
3. | Lex | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | 3 |
4. | Standard | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
E qrupu
00:00. PSV (Niderland) - PAOK (Yunanıstan) - 3:2
00:00. “Qranada” (İspaniya) - “Omoniya” (Kipr) - 2:1
1. | Qranada | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
2. | PSV | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:9 | 6 |
3. | PAOK | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
4. | Omoniya | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
F qrupu
00:00. AZ (Niderland) - “Real Sosyedad” (İspaniya) - 0:0
00:00. “Napoli” (İtaliya) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 2:0
1. | Napoli | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 9 |
2. | Real Sosyedad | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:1 | 7 |
3. | AZ Alkmaar | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | 7 |
4. | Riyeka | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | 0 |
G qrupu
21:55. “Braqa” (Portuqaliya) - “Lester” (İngiltərə) - 3:3
21:55. AEK (Yunanıstan) - “Zarya” (Ukrayna) - 0:3
1. | Lester | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:4 | 10 |
2. | Braqa | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 7 |
3. | AEK | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
4. | Zarya | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
H qrupu
21:55. “Sparta” (Praqa, Çexiya) - “Seltik” (Şotlandiya) - 4:1
21:55. “Lill” (Fransa) - “Milan” (İtaliya) - 1:1
1. | Lill | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 8 |
2. | Milan | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
3. | Sparta | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
4. | Seltik | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | 1 |
I qrupu
21:55. “Qarabağ” (Azərbaycan) - “Sivasspor” (Türkiyə) - 2:3
21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Vilyarreal” (İspaniya) - 1:1
1 | Vilyarreal | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 5 | 10 |
2 | Makkabi (Tel-Əviv) | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 6 | 7 |
3 | Sivasspor | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 9 | 6 |
4 | Qarabağ | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 0 |
J qrupu
21:55. LASK (Avstriya) - “Antverpen” (Belçika) - 0:2
00:00. “Tottenhem” (İngiltərə) - “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - 4:0
1. | Antverpen | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 9 |
2. | Tottenhem | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:2 | 9 |
3. | LASK | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:8 | 6 |
4. | Ludoqorets | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:13 | 0 |
K qrupu
21:55. “Volfsberq" (Avstriya) - “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - 0:3
21:55. MOİK (Moskva, Rusiya) - “Feyenoord” (Niderland) - 0:0
. | Dinamo Zaqreb | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | 8 |
2. | Feyenoord | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
3. | Volfsberq | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
4. | MOİK | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | 3 |
L qrupu
21:55. “Gent” (Belçika) - “Srvena Zvezda” (Serbiya) - 0:2
21:55. “Slovan” (Liberec, Çexiya) - “Hoffenhaym” (Almaniya) - 0:2
1. | Hoffenhaym | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:1 | 12 |
2. | Srvena Zvezda | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 9 |
3. | Slovan | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:12 | 3 |
4. | Gent | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | 0 |