"Trabzonspor" AEK-ə, "Malmö" "Bney Yehuda"ya futbol dərsi keçdi - Video
Futbol, Video
23 Avqust 2019 - 10:56
Avropa Liqasında pley-off mərhələsinə start verilib.
Supersport.Az xəbər verir ki, 21 matç keçirilib.
"Qarabağ" Şimali İrlandiyada "Linfild"ə gözlənilmədən 2:3 hesabı ilə uduzub.
Türkiyənin "Trabzonspor" klubu isə Yunanıstanda AEK-i məğlub edib. Matç türklərin 3:1 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
"Malmö" "Bney Yehuda"ya 3 cavabsız qolla qalib gəlib.
22 avqust
Avropa Liqası
Pley-off mərhələsi, ilk oyunlar
18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - BATE (Belarus) - 3:0
19:00. "Ararat-Armenia" (Ermənistan) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 2:1
21:00. “Malmö” (İsveç) - “Bney Yehuda” (İsrail) - 3:0
21:00. "Suduva" (Litva) - "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - 0:0
21:30. “Feyenoord” (Niderland) - “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) - 3:0
21:30. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - "Maribor" (Sloveniya) - 0:0
21:45. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Riqa" (Latviya) - 3:1
22:00. AEK (Yunanıstan) - "Trabzonspor" (Türkiyə) - 1:3
22:00. "Legiya" (Polşa) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:0
22:30. “Alkmaar” (Niderland) - “Antverpen” (Belçika) - 1:1
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Vitoriya" (Gimaraynş, Portuqaliya) - 0:0
22:30. “Gent” (Belçika) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 2:1
22:30. PSV (Niderland) - “Apollon” (Kipr) - 3:0
22:30. “Strasburq” (Fransa) - “Ayntraxt” (Almaniya) - 1:0
22:45. "Braqa" (Portuqaliya) - "Spartak" (Rusiya) - 1:0
22:45. "Seltik" (Şotlandiya) - AİK (İsveç) - 2:0
22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Qarabağ" (Azərbaycan) - 3:2
23:00. “Espanyol” (İspaniya) - “Zarya” (Ukrayna) - 3:1
23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Molde" (Norveç) - 2:1
23:00. "Slovan" (Slovakiya) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0
23:00. "Torino"(İtaliya) - “Vulverhempton” (İngiltərə) - 2:3
Supersport.Az xəbər verir ki, 21 matç keçirilib.
"Qarabağ" Şimali İrlandiyada "Linfild"ə gözlənilmədən 2:3 hesabı ilə uduzub.
Türkiyənin "Trabzonspor" klubu isə Yunanıstanda AEK-i məğlub edib. Matç türklərin 3:1 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
"Malmö" "Bney Yehuda"ya 3 cavabsız qolla qalib gəlib.
22 avqust
Avropa Liqası
Pley-off mərhələsi, ilk oyunlar
18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - BATE (Belarus) - 3:0
19:00. "Ararat-Armenia" (Ermənistan) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 2:1
21:00. “Malmö” (İsveç) - “Bney Yehuda” (İsrail) - 3:0
21:00. "Suduva" (Litva) - "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - 0:0
21:30. “Feyenoord” (Niderland) - “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) - 3:0
21:30. "Ludoqorets" (Bolqarıstan) - "Maribor" (Sloveniya) - 0:0
21:45. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Riqa" (Latviya) - 3:1
22:00. AEK (Yunanıstan) - "Trabzonspor" (Türkiyə) - 1:3
22:00. "Legiya" (Polşa) - “Reyncers” (Şotlandiya) - 0:0
22:30. “Alkmaar” (Niderland) - “Antverpen” (Belçika) - 1:1
22:30. "Styaua" (Rumıniya) - "Vitoriya" (Gimaraynş, Portuqaliya) - 0:0
22:30. “Gent” (Belçika) - “Riyeka” (Xorvatiya) - 2:1
22:30. PSV (Niderland) - “Apollon” (Kipr) - 3:0
22:30. “Strasburq” (Fransa) - “Ayntraxt” (Almaniya) - 1:0
22:45. "Braqa" (Portuqaliya) - "Spartak" (Rusiya) - 1:0
22:45. "Seltik" (Şotlandiya) - AİK (İsveç) - 2:0
22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Qarabağ" (Azərbaycan) - 3:2
23:00. “Espanyol” (İspaniya) - “Zarya” (Ukrayna) - 3:1
23:00. "Partizan" (Serbiya) - "Molde" (Norveç) - 2:1
23:00. "Slovan" (Slovakiya) - PAOK (Yunanıstan) - 1:0
23:00. "Torino"(İtaliya) - “Vulverhempton” (İngiltərə) - 2:3